Dla pracownika

Aktualne oferty pracy :

POMOC KSIĘGOWA KADROW

Poszukujemy kandydatów na stanowisko pomoc księgowo-kadrowa do prowadzenie spółki z o.o.
Zakres obowiązków :
• Pomoc w prowadzenie pełnej księgowości spółki oraz rozliczeń podatkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi,
• Wystawianie faktur sprzedażowych
• Rozliczenie pracowników wynagrodzenia
• Znajomość prowadzenia KPiR
• Nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych
• Prowadzenie ewidencji księgowych,
• Przygotowanie wszystkich czynności związanych z zamknięciem i rozliczeniem miesiąca,
• Prowadzenie ewidencji środków trwałych,
• Współpraca z audytorami, kontakty z urzędem skarbowym i bankami,
• Ścisła współpraca z kadrą zarządzającą przy kluczowych projektach.
Wymagania
• Wykształcenie kierunkowe (finanse, księgowość, ekonomia ),
• Min 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Biegła znajomość przepisów o rachunkowości
• Ugruntowana wiedza z zakresu prawa podatkowego
• Duża samodzielność i dokładność, komunikatywność , terminowość, odpowiedzialność, umiejętność analitycznego myślenia
• Znajomość obsługi arkuszy kalkulacyjnych
Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pacę,
• stałe godziny pracy
•narzędzia niezbędne do pracy ( komórka, laptop, własne biuro)
• możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• stabilną współpracę i długotrwałe zatrudnienie,
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków + system premiowy.

Koordynator pracowników

poszukujemy kandydatów na stanowisko koordynator pracowników ze Wschodu.
Obowiązki:
- wdrażanie nowych pracowników do pracy
- zarządzanie i kontrolowanie podległym zespołem
- współpraca z klientami;
- delegowanie pracowników na miejsce pracy;
- koordynacja zakwaterowaniem dla cudzoziemców
- prowadzenie dokumentacji;
- rozwiązywanie wszelkich problemów Klient-Pracownik
- pomoc w tłumaczeniu szkoleń BHP i badań medycznych
Wymagania:
- biegła znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego (warunek konieczny)
- czynne prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
- komunikatywność
- samodyscyplina i dobra organizacja pracy własnej
- umiejętność pracy w zespole
- mile widziany własny samochód
Oferujemy:
- na początek umowa zlecenie pierwsze 3 miesiące potem umowę o pracę
- stabilne wynagrodzenie
- możliwość rozwoju i podwyższenia kwalifikacji
- pracę w międzynarodowym środowisku
- narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy
- możliwość zakwaterowania

Specjalista ds. Rekrutacji

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista ds. rekrutacji pracowników ze Wschodu.
Obowiązki:
- Poszukiwanie pracowników ze wschodu
- współpraca z agencjami pracy
- dodawanie ogłoszeń o pracę
Wymagania:
- czynne prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
- na początek umowa zlecenie pierwszy miesiące potem umowę o pracę

Copyright ©2016 VITWORKER, All Rights Reserved.                         POCZTA VITWORKER.COM

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
OK, rozumiem